Rajstopy w sprayu

Zbliża się lato, a my po zimowym okresie stagnacji, możemy się jedynie pochwalić porcelanową skórą. Jeśli nie chcemy korzystać z wizyty w solarium, to warto zastanowić się nad jego alternatywą, którą są rajstopy w sprayu. Cały zabieg możemy przeprowadzić bez problemu w domu, ponieważ wystarczy zaledwie kilka pstryknięć i już możemy się cieszyć z równomiernej opalenizny, którą dają także różnorodne samoopalacze.

Rajstopy w sprayu są więc szczególnie rozchwytywane wiosną oraz latem, kiedy to jeszcze nie zdążyliśmy chwycić pierwszych promieni słonecznych lub po prostu nie pozwala nam na to grafik pracy. Wiele osób nie lubi leżeć plackiem na gorącym słońcu, więc takie samoopalacze świetnie się sprawdzą w ich przypadku. Latem zwykłe rajstopy mogą powodować dyskomfort i istnieje duże ryzyko, że się o coś zaczepimy czy sami uszkodzimy rajstopy, a znane wszystkim oczko, jest bardzo nieestetyczne. Kolorowy kosmetyk jakim są rajstopy w sprayu, wyrównuje także powierzchnię skóry nóg, przez co wydają się one być nie tylko opalone, ale również gładkie, na czym wielu paniom zależy.

Komfort noszenia rajstop w sprayu

Dodatkową zaletą jest ich komfort w czasie noszenia, co zapewniają ich producenci. Takie sztuczne rajstopy możemy zdjąć bez problemu podczas wieczornej kąpieli. Jeśli chodzi o nakładanie takich samoopalaczy to aplikujemy to bezpośrednio z butelki na skórę, rozcierając dłońmi kosmetyk po całej powierzchni w sposób jak najbardziej równomierny. Jest to świetny sposób na ukrycie powstałych na skórze przebarwień oraz uporczywych rozszerzonych naczynek.

Pokrycie stóp

Oczywiście należy pamiętać o pokryciu sprayem także stóp, aby nie otrzymać komicznego wyglądu. Wystarczy odczekać kilka minut, aby preparat dobrze się wchłonął i już możemy się cieszyć ze wspaniałych efektów naszej pracy. Nie należy się obawiać o pobrudzenie naszych ubrań wierzchnich, ponieważ jeśli damy preparatowi odpowiednią ilość czasu do jego wyschnięcia, nie grozą nam przykre niespodzianki w postaci nieestetycznych plam. Rajstopy w sprayu zwiększają kobiecą pewność siebie, dając efekt bardziej wyszczuplonych nóg.