Korektor kryjący

Korektor kryjący

Nie od dziś wiadomo, że zadbany i atrakcyjny wygląd jest wizytówką każdej kobiety. W dzisiejszych czasach wszystkie mankamenty można skutecznie zamaskować. Znasz to uczucie, gdy pomimo przespanej nocy oraz pełnego odprężenia, skóra pod Twoimi oczami jest szara i zmęczona. Widoczne cienie pod oczami to przekleństwo wielu kobiet. Sprawiają, że pomimo starannego makijażu nasza twarz wygląda na pozbawioną blasku i energii. Każda kobieta, która boryka się z tym problemem, doskonale wie jak ciężka znaleźć idealny korektor pod oczy.

Okolice oczu w makijażu

Należy pamiętać, że okolice oczu są niezwykle wrażliwie i delikatne. Oczywiście można eksperymentować i poszukiwać odpowiedniego produktu, jednak jest to dość kosztowne i frustrujące. Korektor kryjący musi nie tylko zamaskować cienie wokół oczu, ale jednocześnie nadać skórze młodego i promiennego wyglądu. Jedna warstwa powinna wystarczyć, aby całkowicie zamaskować te denerwujące mankamenty urody. Aplikowanie wielu warstw słabo kryjącego produktu mija się z celem. Po pierwsze jest to nieekonomiczne, gdyż produkt skończy się w ekspresowym tempie. Po drugie zbyt duża ilość produktu w okolicy oczu może powodować ważenie się korektora i wchodzenie w zmarszczki. Już po godzinie od aplikacji niskiej jakości korektora pod oczu zauważymy efekt odwrotny do zamierzonego. Nasza twarz będzie wyglądała nie tylko na zmęczoną, ale również na starszą z powodu podkreślonych zmarszczek. Warto zainwestować w korektor kryjący, który cieszy się dużym uznaniem wśród kobiet.

Korektor nie dla każdego

Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że każdy kosmetyk zachowuje się inaczej u każdej z Pań. Zależy to od wielu czynników, więc nie można powiedzieć, że coś co idealnie sprawdziło się u koleżanki, także u nas będzie strzałem w dziesiątkę. Mimo wszystko kupowanie produktów z czyjegoś polecenia, znacznie zmniejsza ryzyko trafienia na kosmetyczny bubel. Zapamiętaj, że cena nie świadczy o jakości kosmetyku. Możesz znaleźć świetnej jakości korektor pod oczy z średniej półki cenowej. Dodatkowo możesz stosować różne tricki zwiększające efektywność produktu m.in. przypudrowanie go pudrem transparentnym.

Zobacz też, jak szybko zrobić makijaż:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.